Támogatás

Kérjük mindazok támogatását, akik egyetértenek a Kovács Máté Alapítvány alapító okiratban meghatározott céljaival.

Számlaszám: 11702036-20648369
(OTP II. kerületi fiók, 1027 Budapest, Margit krt. 8-10.)

A 2004. évi első kuratóriumi ülésen Kovács Ilona bejelentette, hogy testvére, ifj. Kovács Máté a 2004. évtől kezdve az alapítványi célok között megfogalmazott rendszeres ösztöndíjra évi 100.000 forintos felajánlást tett.
A támogatást az Alapítvány kuratóriuma ezúton is köszöni.

A Kovács Máté Alapítványhoz is eljuttatható az összevont adóalap utáni, a kedvezmények levonása után fennmaradó befizetett személyi jövedelemadó 1 százaléka.
Adószámunk: 18084908-1-41 Kovács Máté Alapítvány.

Annak érdekében, hogy szakmánk e nemes célú alapítványa tovább folytathassa munkáját, támogathassa az utánpótlás nevelését, tisztelettel kérjük és várjuk Kovács Máté tanítványait, tisztelőit, s mindenkit, akik felelősséget éreznek ügyünk iránt: adójuk társadalmi szervezetnek, alapítványnak átutalható 1 százalékát ajánlják fel a Kovács Máté Alapítvány számára.

A 2001-ben közhasznú fokozatot elnyert Kovács Máté Alapítvány Kuratóriuma ezúton is megköszöni mindazok támogatását, akik személyi jövedelemadójuk egy százalékát az Alapítvány adószámára utalták át.