Az év fiatal könyvtárosa 2013 különdíj átadása

Az idei évben az egri vándorgyűlés keretei között került sor a Kovács Máté Alapítvány által felajánlott Az év fiatal könyvtárosa különdíj átadására. A díjat Horváth Péter, a kaposvári Takáts Gyula Megyei és Városi Könyvtár tájékoztató könyvtárosa kapta. A pályázatra beadott dolgozatának címe: Magunk alatt vágjuk a fát? Tanulmány a digitalizálás megítéléséről a könyvtárosok körében. A díjat az Alapítványt létrehozó család és az Alapítvány kuratóriumának képviseletében dr. Kovács Ilona és Dr. Hangodi Ágnes adta át.

A díjátadásról készült fotókat (ajánlott böngésző: Mozilla Firefox) köszönjük Barátné dr. Hajdu Ágnesnek, Breznai Elvirának, Pintérné Kék Krisztinának és Róth András Lajosnak.

TV-interjú a különdíjas Horváth Péterrel (Somogy-televízió, kulturális magazin, 12.20'-tól)