OTDK

Az Alapítvány különdíja a XXXV. OTDK díjátadóján

A Kovács Máté Alapítvány a 2021. áprilisában online formában megrendezett XXXV. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Könyvtártudományi szekciója számára - egyeztetve a konferencia szervezőivel - az idei évben másodszor, a két évvel ezelőtti hagyományteremtő alkalmat folytatva különdíjat ajánlott fel egy arra érdemes pályamunka szerzőjének.

A szakmai zsűri döntése alapján a 25.000 forintos LIBRI könyv-ajándékutalványt Polyák Dávid és A képregény műfajának kezdete, kialakulása és szerepe a könyvtárakban címet viselő pályamunkája kapta.

A pályamunka és melléklete

Az Alapítvány különdíja a XXXIV. OTDK díjátadóján

A Kovács Máté Alapítvány a 2019. áprilisában megrendezett XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Könyvtártudományi szekciója számára - egyeztetve a konferencia szervezőivel - az idei évben először, hagyományteremtő céllal különdíjat ajánlott fel egy arra érdemes pályamunka szerzőjének.

A szakmai zsűri döntése alapján a 25.000 forintos LIBRI könyv-ajándékutalványt Treszkai Anett és A könyvtár szerepe a 21. század iskolájában címet viselő pályamunkája kapta. A díjátadón az Alapítványt Kovács Ilona alapító kuratóriumi tag és Hangodi Ágnes alapítványi titkár képviselte.

A díjátadó fotóit köszönjük Barátné Dr. Hajdu Ágnesnek és az  XXXIV. OTDK  Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi Szekciója  szervezőjének, az Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Karának.<--break->